پرامی Pramy

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

هیچ محصولی یافت نشد.

پرامی Pramy

غذای سگ و گربه پرامی
در این مقاله توضیحات مختصری از برند پرامی، محصولات غذایی مخصوص حیوانات برای شما گرده آوری شده است. ابتدا به معرفی کوتاهی از محصولات پرامی پرداخته می شود. محصولات پرامی، مخصوص حیوانات خانگی، تنوع زیادی را شامل می شود. به عنوان مثال در ادامه غذای خشک گربه پرامی را به طور خلاصه شرح می دهیم.

غذای سگ و گربه پرامی
گربه هایی که سوء تغذیه دارند، بوی غذا به شدت در میل آنها به غذا خوردن تاثیر دارد. مدلی از محصولات پرامی وجود دارد که پروتئین حساس طعمِ بسیار قوی و طبیعی در آنها وجود دارد که می تواند سوء تغذیه آنها را برطرف نمود. حتی اگر گربه گوشتخوار باشد، غذای خود را براساس بوی آن انتخاب می کند. لزا باید محصولی از پرامی را خریداری کنید که این قابلیت را برای گربه ی شما فراهم می کند. این تنوع غذایی برای پرندگان، سگ ها، گربه ها و جوندگان هم وجود دارد. به عنوان مثال محصولات زیر جزو محصولات پرامی هستند که فاقد مواد حساسیت زا و چاق کننده هستند:

محصولات پرامی

غذای خشک پرامی مخصوص گربه با طعم گوشت
غذای خشک گربه پرامی با طعم مرغ با تقویت پوست و مو
غذای خشک سگ عقیم شده پرامی
غذای خشک پرامی مخصوص گربه با طعم مرغ
غذای توله سگ و مادر شیرده پرامی طعم مرغ
غذای خشک سگ پرامی بالغ مخصوص محافظت از پوست حاوی گوشت مرغ و برنج

خرید غذای حیوانات خانگی پرامی
نژاد 
تنوع نژادی، باعث می شود که هر نژاد را در این که طبع و میزان غذا منحصر به آن گروه و نژاد خاص طبقه بندی کرد. لزا هنگام خرید محصولات با تنوع بسیار زیاد، باید به این موضوع توجه زیادی داشته باشید. همچنین عادت های غذایی خاصی را ایجاد می کند که می تواند در انتخاب بهترین مدل از محصولات تاثیر داشته باشد. لزا با یک متخصص تغذیه حیوانات خانگی، مشورت کنید.

سن حیوان خانگی
با توجه به سن است که هر حیوان خانگی، نیاز به تامین یک سری از مواد غذایی خاص و تعیین شده دارد. لزا باید به این نکته هم توجه کرد و با در نظر گرفتن آن از محصولات متنوع پرامی، غذای مخصوص به همان حیوان خانگی را خریداری نمایید.

خرید غذای حیوانات خانگی پرامی
محتویات بسته پرامی
مواد تشکیل دهنده آنها را با دقت مشاهده کنید و با توجه به نژاد، سن و عادت های غذایی حیوان خانگی خودتا، یک محصول مناسب را از بین محصولات پرامی انتخاب کنید. عبارت تهیه شده از گوشت مرغ و یا گوشت گوساله و این گونه عبارات می تواند به شما در انتخاب کمک کند.

میزان فعالیت
با توجه به برنامه های تمرینی و فعالیت های کم و زیاد حیوان خانگی خود، یکی از محصولات را انتخاب کنید. به این صورت که می توان از بین لیست محصولات، غذایی را انتخاب کنید که به سلامت و تناسب اندام حیوان خانگی شما و میزان فعالیت های جسمانی و میزان کالری که نیاز دارد.

جثه حیوان
براساس جثه ی حیوانات می توانید از لیست محصولات پرامی، محصول مناسب به حیوان خانگی خود را انتخاب کنید. در عین حال به میزان اشتها و بزرگی و کوچکی جثه وی هم توجه نمایید. برای مثال غذاهای سگ به سه دسته‌بندی مختلف مجزا می شوند:

غذای خشک مخصوص توله سگ
غذای خشک سگ بالغ نژاد کوچک
غذای خشک سگ بالغ نژاد بزرگ

جثه حیوان
کلام آخر
فروشگاه اینترنتی هاپو به عنوان اصلی ترین و معتبرترین مرکز آنلاین فروش غذای حیوانات در ایران طی سال های گذشته افتخار خدمت رسانی به شما هم وطنان عزیز را دارا بوده است، از این رو شما عزیزان می توانید برای خرید انواع غذای حیوانات، غذای پرامی Pramy ، غذای خشک پرایمی از فروشگاه Hapoo خرید خود را ثبت نمایید و در هر کجای ایران عزیز هستید محصول خود را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.