غذای حیوانات سانابل

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

هیچ محصولی یافت نشد.

غذای حیوانات سانابل

سانابل، زیر مجموعه برند آلمانی بوش در سال ۲۰۰۱ می باشد و به منظور تولید غذای خشک مختص گربه راه‌اندازی شد. محصولات سانابل در بیش از ۶۰ کشور جهان، از جمله ایران، در دسترس بوده و شما می‌توانید با استفاده از محصولات این برند برای تمامی مراحل زندگی گربه‌تان مواد غذایی کامل و مقوی‌ای را تهیه کنید.
غذای گربه‌ سانابل فاقد رنگ مصنوعی، انواع مواد نگهدارنده و مواد معطر بوده و کاملا عاری از گوشت هورمونی (گوشت حیواناتی که دست‌کاری ژنتیکی می‌شوند) می‌باشد. این مواد غذایی شامل تمام ویتامین‌های ضروری، انواع مواد مغذی، مواد خوراکی زبر‌ (مثل سبوس یا دانه انار) بوده و غنی شده با گوشت مرغ در سایز مناسب برای حفظ سلامت و بهبود کیفیت زندگی گربه شما ارائه شده است.
وقتی صحبت از غذا می‌شود، نمی‌توان از مبحث مهم طعم چشم پوشی کرد. سانابل در کنار کیفیت، به طعم غذا نیز اهمیت بسیاری می‌دهد. محصولات این برند علاوه بر کیفیت بالا و طعم لذیذی که دارند، از قیمت نسبتا مناسبی نیز برخوردار می‌باشند. بنابراین، می‌توان از غذاهای سانابل به عنوان غذایی کامل، مقرون به صرفه، مقوی و محبوب یاد کرد.

سانابل
محصولات سانابل
به طور کلی رژیم غذایی گربه باید شامل پروتئین باشد. گربه‌ها اساسا گوشتخوارند و نباید گوشت را از رژیم غذایی‌شان حذف کرد. طبق توصیه دامپزشکان، بهتر است به گربه‌تان غذای تجاری بدهید. زیرا غذاهای تجاری حاوی انواع مواد غذایی و مورد نیاز گربه شما خواهندبود. به‌علاوه، در غذاهای تجاری محدودیت‌های غذایی گربه به خوبی رعایت شده‌است و شما از این بابت نگرانی‌ای نخواهیدداشت.
سانابل انواع متفاوت غذای خشک را برای انواع سنین و شرایط بدنی تهیه کرده‌است. شما می‌توانید غذای مناسب برای گربه‌هایی که دارای دستگاه ادراری حساس می‌باشند، گربه‌های بالغی که عقیم شده‌اند، گربه‌های بالغی که حساس و بداشتها هستند، گربه‌هایی که دارای اضافه وزن هستند، بچه گربه‌ها و گربه‌های شیرده و یا باردار را متناسب با نیازتان خریداری کنید. سانابل هم‌چنین غذاهایی مختص کمک به رعایت بهداشت دهان و دندان، ایجاد پوست و مو ایده‌آل و … دارد که حاوی گوشت بره، گوشت مرغ و یا گوشت قرقاول تازه با بالاترین کیفیت می‌باشند.

محصولات سانابل
غذاهای تشویقی یا اسنک‌ها، غذاهایی هستند که دارای طعم بسیار لذیذ و عطر بسیار خوبی بوده و می‌توان گفت گربه‌ها عاشق غذای تشویقی هستند. تشویقی‌‌ها انواع مختلفی دارند که باید با توجه به نیاز گربه انتخاب شوند. بعضی غذاهای تشویقی دارای ویتامین و انواع مواد معدنی می‌باشند که اگر گربه شما از نظر ویتامین دچار کمبود باشد، این‌گونه اسنک‌ها مناسبش خواهند بود.
اگر دچار افزایش وزن و چاقی باشد نباید غذای تشویقی سرشار از کربوهیدرات را مصرف کند. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که اسنک‌ها را نباید جایگزین غذای اصلی کرد. غذای تشویقی را می‌توانید به عنوان میان وعده و یا وسیله‌ای برای کمک به تربیت و تقویت رابطه عاطفی با گربه‌تان استفاده کنید. برای مثال وقتی کار درستی انجام می‌هد، برای مثال وقتی به جای ناخن کشیدن روی در و دیوار خانه روی اسکرچر ناخن می‌کشد، با گرفتن تشویقی او متوجه این قضیه می‌شود که باید فقط روی اسکرچر ناخن بکشد و نه جای دیگری. یکی از مهم‌ترین کاربردهای غذای تشویقی تربیت گربه می‌باشد.
برای اینکه بدانید اسنک مناسب گربه شما کدام است باید نکات زیادی از جمله سن، جنسیت، وزن، شرایط جسمانی و … را در نظر بگیرید. بنابراین مشورت با یک دامپزشک می‌تواند بسیار مفید واقع شود. غذاهای تشویقی سانابل انواع متفاوتی دارد که شما می‌توانید برای تقویت گربه‌تان در کنار غذای اصلی از آن‌ها استفاده کنید. اگر گربه شما دارای توپ های مویی روی بدنش می‌باشد، اگر بی نشاط و خسته است،
اگر احساس می‌کنید لازم است که بینایی‌اش تقویت شود و می‌خواهید که بهداشت دهان و دندانش به خوبی رعایت شود، اسنک‌های سانابل گزینه‌های مناسبی برای شما خواهندبود.